За зовні звичайною підвісною стелею з гіпсокартону заховані активні випромінюючі елементи, що складають інноваційну випромінюючу систему на водній основі, яка ідеально підходить для кондиціонування повітря як взимку, так і влітку, і може поєднувати у собі комфорт та енергозбереження.

Система ідеально підходить для нових і реконструйованих житлових комплексів, проте може також застосовуватися і у інших цивільних секторах (офіси та контори, комерційні приміщення, структури індустрії гостинності, шкільні аудиторії), де потреба охолодження влітку є пріоритетною і застосування випромінюючої підвісної стелі є найкращим рішенням для цього, завдяки явищу натуральної конвекції.

Ми пропонуємо різні рішення для встановлення - результат досвіду багаторічної роботи, отриманого в області стельових випромінюючих панелей, щоб задовольнити будь-яку потребу в плані технічних характеристик і економії.

Випромінююча підвісна стеля з гіпсокартону серії GKC

Система панелей з гіпсокартону, що активуються термо-дифузорами з анодованого алюмінію і гідравлічним контуром у формі мідного змійовика. Краща термоізоляція забезпечується шаром спеченого пінополістиролу (EPS). Неактивні панелі, несуча структура і елементи гідравлічного з'єднання доповнюють систему, яка завдяки своїй модульності може належним чином закрити приміщення зі складною геометрією.

Випромінююча підвісна стеля з гіпсокартону серії GKCS

Дана система, розроблена для середніх та дрібних приміщень, складається з панелей з гіпсокартону, які активуються гідравлічними контурами, що складаються з труб з PEX, вставлених в спеціальні виїмки у плиті. Краща термоізоляція забезпечується шаром спеченого пінополістиролу (EPS). Неактивні панелі, несуча структура і елементи гідравлічного з'єднання доповнюють систему, яка завдяки своїй модульності може належним чином закрити приміщення зі складною геометрією.

Сполучні компоненти та інші елементи

Доповнюють наші пропозиції для реалізації випромінюючої системи: труби з PB з протикисневим бар'єром, розподільні колектори, адаптери, комплект з'єднань, що складається з гнучких бутилових труб з плетеної оболонкою з нержавіючої сталі і знімних пуш-фітингів (push-fitting), що несуть структури і підвіски, оглядові люки для доступу до зональної лінії водопостачання.

Следует отметить

Преимущества

  • Комфорт в приміщенні на максимальному рівні (однорідний розподіл температури по вертикалі і по горизонталі, відсутність повітряних потоків і циркуляції пилу, безшумна робота).
  • Ефективне енергоспоживання протягом усього терміну служби будівлі (комфортна температура нижче температури традиційної радіаторної системи з економією в розмірі 7 ÷ 8% на кожен градус менше температури повітря).
  • Ідеальний клімат в будь-який час року, так як одна єдина система підходить і для обігріву взимку і для охолодження влітку.
  • Завдяки роботі від води з порівняно низькою температурою ідеально працює в поєднанні з високоефективними генераторами (такими як конденсаційні котли і теплові насоси) та забезпечує ефективне використання відновлювальних джерел (геотермальної і сонячної теплової енергії).
  • Максимальна архітектурна свобода завдяки відсутності кінцевих елементів, що виводяться в навколишнє середовище.
  • Не потребує технічного обслуговування.
  • Для нових будівель і для реконструкції старих, як в житловому, так і в промисловому секторі і в сфері послуг.
  • Єдиний виробник для гарантії широкого вибору надійних і економних комплексних рішень.

Продукція

Документація

Для ознайомлення та завантаження сертифікатів та вимог відвідайте розділ Завантаження