Завдяки випромінюючій системі кожен квадратний метр може бути використаний для ідеального кондиціонування повітря. Вже доведено, що випромінюючі панелі дозволяють людині отримати набагато вищий рівень комфорту порівняно з традиційними системами опалення. Приємне відчуття комфорту, постійна і однорідна температура у різних приміщеннях і відсутність конвективних переміщень забезпечують ідеальний клімат та гігієнічність з низькими енергетичними витратами завдяки низькій температурі подачі води.

Сьогодні сучасна техніка терморегуляції забезпечує використання випромінюючих панелей навіть для літнього охолодження приміщень, забезпечуючи переваги для здоров'я людини: відсутність стратифікації, повну відсутність повітряних потоків, циркуляції пилу і шуму, і оптимальну різницю температур у приміщенні та надворі.

Якщо поверхні підлоги недостатньо, щоб дати необхідне тепло кімнаті, оптимальним рішенням є вибір настінної системи. Представляєм широкий вибір технічних рішень для реалізації водяних випромінюючих систем для нових будівель та для реконструкції старих.

Випромінююча система з преформованими ізоляційними панелями

Система для випромінюючих вологих стяжок з рустованими панелями з пінополістиролу для широкої гами застосування. Швидкість та простота вбудовування панелей і укладання труб. Доступні різні варіанти товщини для будь-яких потреб теплоізоляції. Також доступні варіанти для укладання труб по діагоналі зі звукоізоляцією.

Випромінююча система з гладкими теплоізоляційними плитами

Система для випромінюючих вологих стяжок з гладкими панелями, доступними як з пінополістиролу так і в еко-сумісному матеріалі (деревні волокна або корок). Труби кріпляться за допомогою спеціальних кріпильних кліпс або спеціальними шинами для фіксації труб.

Випромінююча система для малих товщин

Ідеально підходять для реставрацій, коли необхідна мала товщина пирога стяжки. Система для випромінюючих вологих стяжок відповідного складу, не вимагає ізоляції і може бути встановлена навіть на встановлену підлогу. Доступна у трьох варіантах: зі штирями для кріплення у пінополістирол; з клейкою основою та з ізоляцією 6 мм.

Сухі променеві системи

Суха система з обмеженою кількістю загальної товщини, ідеально підходить для застосувань, в яких не представляється можливим завантажити перекриття з вагою традиційної бетонної стяжки. Збірні панелі з пінополістиролу, вже в парі з термостійкою алюмінієвої підкладкою, щоб гарантувати відмінний термічний вихід, є основний елемент системи. Оцинковані сталеві пластини, які будуть встановлені в подвійному шарі і на якомі можна застосувати будь-який тип остаточного покриття, гарантує механічну консистенцію і рівномірний розподіл навантажень.

Труби, фітинги та аксесуари для труб

Для всіх системи променистого пропонуються, широкий асортимент труб і фітингів специфічних для з'єднання з іншими компонентами системи. Труби в надзвичайно гнучкою PEX-B, в PE-RT, як з анти-кисневого бар'єру, або в багатошаровому РЕХ-B / Al / PEX-B. Корисні аксесуари, такі, як вигин опори, розпаковувачі, затискачі і кріплення обладнання завершити наші пропозиції максимального полегшення операцій по установці.

Колектори, попередньо змонтовані блоки, шафи та інші елементи розподілу

Колектори, попередньо змонтовані блоки, шафи та інші елементи розподілу

Слід зазначити

Переваги

  • Максимальний комфорт для навколишнього середовища (рівномірний розподіл горизонтальних і вертикальних температур, відсутність протягів і циркуляції пилу, безшумна робота)
  • Ефективне енергоспоживання протягом усього терміну служби будівлі (нижча комфортна температура порівняно з традиційними системами радіаторів, для економії енергії 7 ÷ 8% за кожен градус нижче температури повітря)
  • Ідеальний мікроклімат в будь-яку пору року, за умови, що одна система підходить для обігріву взимку та охолодження влітку
  • Завдяки роботі з водою менш екстремальних температур, він ідеально підходить у комплекті з високоефективними генераторами (наприклад, конденсаційних котлів і теплових насосів) та забезпечує ефективне використання відновлюваних джерел енергії (наприклад, геотермальної та сонячної теплової енергії).
  • Максимальна архітектурна свобода завдяки відсутності терміналів у кімнаті
  • Не потребує обслуговування
  • Для нових будівель та реставрації старих як у житловому, так і у промисловому секторах/сфері послуг
  • Один виробник, що гарантує широкий асортимент комплексних, надійних та економічних рішень

Документація

Перейдіть в розділ Завантажити для огляду і отримання сертифікатів продукції