Випромінюючі системи

Випромінювання є найприроднішим фізичним процесом передачі тепла і холоду і, отже, найбезпечнішим для здоров'я і самопочуття людини. Усі наші випромінюючі системи ґрунтуються на цьому принципі. І усі вони повністю спроектовані і виготовлені нашою компанією.

Випромінюючі підлоги і стіни

Завдяки випромінюючій системі кожен квадратний метр може бути використаний для ідеального кондиціонування повітря. Вже доведено, що випромінюючі панелі дозволяють людині отримати набагато вищий рівень комфорту порівняно з традиційними системами опалення.

Випромінюючі підвісні стелі з гіпсокартону

За зовні звичайною підвісною стелею з гіпсокартону заховані активні випромінюючі елементи, що складають інноваційну випромінюючу систему на водній основі, яка ідеально підходить для кондиціонування повітря як взимку, так і влітку, і може поєднувати у собі комфорт та енергозбереження.

Металеві випромінюючі підвісні стелі

У будівлях сфери послуг (офіси, лікарні, аеропорти, торгові комплекси, школи) часто передбачені підвісні стелі, над якими проходять системи і комунікації. Перетворення підвісної стелі на головний елемент системи кондиціонування дозволяє оптимізувати витрати самі по собі і отримати всі переваги технології випромінювання: підвищений комфорт і здорове середовище, енергозбереження, максимальну архітектурну свободу та підвищення цінності будівель і об’ємів споруд.

Терморегуляція

Вимоги проектувальників, установників і самих клієнтів, що стосуються терморегуляції середовища, у останні роки стають все вищими. Відповідний кліматичний комфорт, значна економія в плані енергоспоживання, оптимізоване технічне обслуговування і найбільша безпеку сьогодні потрібні для будь-якої будівлі, від житлового сектора до сфери послуг. Для забезпечення усіх вказаних вимог, ми пропонуємо інноваційні системи терморегуляції, розроблені на базі найсучасніших технологій та орієнтовані безпосередньо на регуляцію клімату випромінюючих систем опалення та кондиціонування.

Устаткування для обробки повітря

Комфорт означає якість і благотворний вплив навколишнього середовища, у якому ми живемо. Виходячи з потреб енергоефективності, сучасні будівлі герметично "запечатані", і енергоефективність є ключем до забезпечення належної підготовки повітря і контролю гігрометричних умов. Разом з нашими випромінюючими системами ми пропонуємо обладнання для спеціального контролю рівня вологості у літні місяці.