Водопостачання

Вода завжди була нашою пристрастю. Це відображається у нашому логотипі, де жінка виливає воду з глечика, і у нашому девізі - WATER E-MOTION.Вода, холодна або гаряча, є надзвичайно цінним ресурсом: ми подаємо воду і управляємо водопостачанням для того, щоб забезпечити кінцевому користувачеві охорону здоров'я, безпеку і економію.

Компоненти для розподільчих систем

Для розподілу питної води, нашого найціннішого ресурсу, ми пропонуємо гігієнічні системи високої якості, які задовольняють найвибагливішим стандартам на національному та міжнародному рівні. Труби, фітинги, колектори, запірні клапани, все це може знадобитися для реалізації бездоганної системи в нових будівлях та під час реконструкції будь-якої споруди. Системи з максимальною гігієною і безпекою, надійні і прості у встановленні, для забезпечення постійної і надійної подачі питної води.

Пристрої для водопроводів

Управління таким цінним ресурсом, як питна вода, вимагає крім безпечних і ефективних ліній водопостачання наявності спеціальних пристроїв, які оптимізують витрати і захищають як домашню систему, таки загальну систему водопостачання. Редукційні клапани, зворотні клапани для захисту від противотока і забруднення, термостатичні змішувачі - це тільки деякі вироби, які можуть підвищити цінність сучасних систем водопостачання.