Газопостачання

Ми добре розбираємося в управлінні рідинами, в тому числі з певним ступенем ризику, також і з побутовим газом. Ми знайшли застосування для цього знання і розробили продукти і систему розподілу здатні швидко і безпечно розподіляти газ для обігріву будівель.

Система газорозподілу Multigas

Система Multigas створена в результаті багаторічного досвіду роботи в сфері виробництва виробів для вбудованих ліній розподілу пального газу побутового призначення. Система використовує особливі властивості багатошарових труб, які безперечно є головними компонентами у системах останніх років. Крім труб, пропонованих у варіантах різних діаметрів, система доповнюється широкою гамою прес-фітингів та інших спеціальних компонентів для переносу газу. Усі вони відрізняються високою якістю виготовлення, легкістю установки і надійною роботою.

Компоненти для системи газорозподілу

Ми надійно зайняли місце на ринку у секторі розподілу рідких речовин, зокрема газу і рідких вуглеводнів.

Ми є партнерами розподільних мережних компаній і надійним орієнтиром на промисловому ринку завдяки технологічним рішенням, розробленим протягом багатьох років роботи у даному секторі, де суворе дотримання міжнародних нормативів, надійність і безпека є необхідними умовами.