КОЛЕКТОРИ DB З ДИНАМІЧНИМ БАЛАНСУВАННЯМ ПОТОКУ: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ВИСОКОГО РІВНЯ

КОЛЕКТОРИ DB З ДИНАМІЧНИМ БАЛАНСУВАННЯМ ПОТОКУ: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ВИСОКОГО РІВНЯ

Дослідження Департаменту енергетики Туринського політехнічного університету підтверджує економію до 25%.

Використання розподільних колекторів з передовою системою динамічного балансування витрат Giacomini в системах променистого кондиціонування повітря забезпечує потенційну економію енергії до 25%. Це результат дослідження, проведеного вченими Департаменту енергетики Туринського політехнічного університету під керівництвом професора Корнати, проректора з досліджень університету.

Результати досить обнадійливі: «індивідуальний» випадок, типовий для житлових будинків з незалежною системою, показав економію енергії до 12%, а «колективний» – приклад економії енергії для багатоквартирних будинків з централізованою системою опалення, показав економію енергії до 25%.

Такі цифри, важливі також для променистого кондиціонування повітря, яке вже само по собі є видатним з точки зору економії енергії, підтверджують впевненість Джакоміні в інвестуванні рішень з енергоефективності, сталого розвитку та комфорту в приміщеннях.

Колектори DB з динамічним балансуванням, представлені в якості концепції на останній Міжнародній виставці у Франкфурті, тепер готові до випуску на ринок. Прямо перед їх офіційним запуском, запланованим на наступні кілька днів, Джакоміні попросив Туринський політехнічний інститут встановити рівень енергоефективності на основі точних теплових навантажень навколишнього середовища, щоб переконати наших клієнтів в обраних технічних рішеннях.