Отримати безкоштовну енергію сонця, встановивши систему сонячного опалення, і знизити таким чином витрати на оплату енергії. Установка сонячної теплосистеми означає значний внесок в охорону навколишнього середовища, оскільки знижуються викиди CO2 в атмосферу. Крім того, інвестиції у сонячні технології означають надання додаткової цінності своїй нерухомості.

Наша продукція та аксесуари, які постачаються для традиційних систем розподілу або виготовлених на замовлення, а також підприємствам сектора, роблять внесок у реалізацію комплексних сонячних систем опалення, які забезпечують максимальну ефективність і значно скорочують витрати.

Вузли циркуляції

Вузли циркуляції, оснащені компонентами, необхідними для введення в експлуатацію, контролю функціонування і технічного обслуговування сонячних систем з примусовою циркуляцією.

Вузли керування виробництва гарячого водопостачання

Для управління виробництвом гарячого водопостачання у системах сонячного опалення, комутуючи відбір між сонячним бойлером і традиційним генератором, залежно від температури, виміряної бойлером. Вбудований термостатичний змішувач гарантує подачу води відповідної температури кінцевим користувачам.

Інші компоненти для сонячних систем опалення

Спеціальні комплектуючі для використання за температур і тисків, типових для сонячних установок. Запобіжні клапани, автоматичні клапани випуску повітря, фітинги для ліній з'єднання різних компонентів системи: ось тільки деякі приклади асортименту, який постійно оновлюється.

Слід зазначити

Переваги

  • Економія витрат енергії і екологічно стала поведінка
  • Дотримання вимог законодавства та податкові пільги
  • Надійність і тривалий термін служби основних компонентів системи

Продукція

R586S

Насосна группа двухходова

R586S-1

Насосна группа двухходова, з електронним регулюванням

R586S-0

Насосна группа одноходова

KTD

Електронний регулятор

P586S

Запасні частини для R586S-1 P586SY001

P586S-3

З'єднувальний комплект для R586S

GS550

Вузол термосмешенія ГВС

VES

Розширювальний бак

K377

Антифриз гліколю

R20SC

Прямий фітинг з 3-х частин

P50

Різьбовий перехідник

R140C

Запобіжний клапан для сонячних систем

R99S

Автоматичний Воздухоотводная клапан для сонячних систем

R182

Коллекторний тройник