icona persone e ambiente

Люди і навколишнє середовище

Для нас мають значення дії, а не слова. Саме тому ми стали першою компанією в нашій країні, яка створила корпоративний дитячий садок. Ми орієнтовані на безперервне поліпшення відповідно до найважливіших сертифікатів, отриманих в області якості, охорони навколишнього середовища, охорони праці та техніки безпеки. Будучи промисловим підприємством, ми відчуваємо свою відповідальність за те, що ми робимо. Такою є наша філософія щодо людей і навколишнього середовища, в якій ми працюємо.

Люди

Asilo nido aziendale Giacomini

Довкілля

Приймаючи конкретні рішення, ми дотримуємося усіх вимог в області охорони навколишнього середовища,.
Фотогальванічне поле площею 20.000 кв.м. на даху заводу забезпечує постачання електроенергії до центрального офісу в Сан-Мауріціо-д-Опальйо.
З 2012 року ми купуємо в концерні Сан-Джуліо в провінції Новара тільки екологічну електроенергію, що не виробляється з викопного палива.
Геотермальна і сонячна енергія створюють клімат у деяких наших виробничих цехах, будучи хорошим прикладом будівель з низьким впливом на навколишнє середовище.
Сертифікація в області охорони навколишнього середовища ISO 14001, отримана компанією Giacomini у 2010 році, сприяла тому, щоб ми досягли цікавих результатів в плані витрат такої сировини, як вода, метан та електроенергія.
Ми не зупиняємося на цьому: метою на майбутні роки є додаткове зниження кількості небезпечних відходів та споживання води.

Сертифікати