Нова продукція – динамічні термостатичні клапани

Нова продукція – динамічні термостатичні клапани

Нові динамічні термостатичні клапани Giacomini серії «DB»

Нові динамічні термостатичні клапани Giacomini серії «DB» забезпечують автоматичне регулювання витрати теплоносія, що надходить в опалювальні прилади – радіатори і конвектори. Клапани серії «DB» мають функцію установки постійного значення витрати (преднастройки), за допомогою спеціального ключа, і підтримки витрати на постійному рівні незалежно від перепаду тиску.

Використання нових клапанів дозволяє зберігати постійним витрата теплоносія через опалювальні прилади, в разі змін навантаження всередині системи, без використання балансувальних клапанів. Це рішення дозволяє спростити настройку та зменшити час введення в експлуатацію системи опалення, а в ряді випадків – знизити вартість обладнання, при збереженні високих показників енергоефективності та гідравлічної стабільності системи.

Новий динамічні термостатичні клапани мають виключно широкий робочий діапазон – показник перепаду тиску, при якому забезпечується підтримання постійного значення витрати. Для Giacomini серії «DB» максимальний перепад тиску становить 150 кПа, що набагато перевершує параметри аналогічної арматури, присутньої на ринку. З практичної точки зору широкий робочий діапазон нових клапанів значно розширює сферу їх застосування і спрощує проектування систем з використанням цих клапанів.

Динамічні термостатичні клапани Giacomini серії «DB» випускаються в прямому, кутовому і кутовому осьовому виконанні в розмірах 3/8 “, 1/2” і 3/4 “, мають компактні розміри. Призначені для використання з термостатичними головками Giacomini з системою швидкого монтажу” Clip-Clap “.