Облік енергії

Наш інтерес до енергії супроводжує нас з самого початку. Це відображає і колір нашої компанії - «енергетичний» червоний, і наш девіз WATER E-(energy)-MOTION. Energy management у компанії Giacomini означає компоненти для оптимізації енергоспоживання, обліку і регулювання гарячої та холодної води.

Прямий метод вимірювання витрат

Для забезпечення максимальної ефективності будівель та комунікацій в цілому, а також скорочення викидів забруднюючих речовин, централізована система опалення знову стає актуальною для нових багатоквартирних будинків. Однак кожен багатоквартирний будинок хоче самостійно керувати часом увімкнення, температурою і платити виключно за дійсне споживання.

Непрямий метод вимірювання витрат

У багатоквартирних системах "стоякового або вертикального типу" можна розподілити витрати на опалення в залежності від реального споживання, виконуючи таким чином європейські директиви і державні нормативні документи в галузі енергоефективної реконструкції будівель.

Встановивши на кожен радіатор окремий терморегулятор з нашими термостатичними клапанами і лічильник з нашим електронним розподільником тепла, навіть системи старої концепції і старого виробництва будуть перекваліфіковані, дотримуючись, таким чином, сучасні вимоги комфорту та енергозбереження.

Компоненти для радіаторів

Радіатор, який є самим традиційним приладом опалення, може завжди розраховувати на компоненти Giacomini. Ми визнані всюди як фахівці з виготовлення вентилів, клапанів регулювання потоку, термостатичних головок та іншого приладдя, які необхідні для функціонування будь-якого радіатора.

Технічна компетентність, продуктивна надійність, повнота і різноманітність асортименту: ці характеристики дозволяють нам легко обладнати радіатор будь-якого типу як в нових будинках, так і в системах з енергетичної реконструкцією.

Компоненти для котелень і теплових пунктів

Сучасні будівлі повинні забезпечувати безперервність експлуатації, легкість в обслуговуванні і низьку вартість експлуатаційних витрат; в зв'язку з цим системи опалення також повинні відрізнятися високою безпекою, надійністю і повній відповідності з приписами законів і нормативів.

Для того, щоб задовольнити ці потреби, починаючи з самого серця системи - теплового пункту, ми пропонуємо повний ряд компонентів, щоб забезпечити оптимальний контроль і енергоефективність.

Балансування систем

Гідравлічна балансування дозволяє зручно контролювати систему, забезпечуючи протягом часу оптимальне функціонування всіх компонентів і гарантуючи характеристики високої енергоефективності та надійності.

Для систем, що знаходяться у відмінній рівновазі, які гарантують користувачам правильну потужність опалення, безшумну роботу, тривалий термін служби основних компонентів системи. 

Компоненти для розподільних систем

Кожен компонент поліпшеної системи незалежно від своєї вартості і розміру, повинен забезпечувати максимальну надійність.

Ось чому наші пропозиції труб, фітингів, колекторів, відсічних клапанів забезпечують постійні характеристики протягом часу і повний спокій протягом усього терміну служби системи.