Поїздка в Італію

Поїздка в Італію

В кінці квітня ми організували поїздку для представників монтажних, проектних організацій та ключових клієнтів на заводи Giacomini в Італії.
В п’ятиденну програму поїздки увійшло відвідування підприємств Giacomini по обробці латуні,цех механічної обробки,склад готової продукції,
фабрики пластикових виробів(труба, пластикові комплектуючі і т.д.) та штампувального виробництва.
Спеціалісти ознайомилися з технічними рішеннями та високо оцінили рівень технологій і управління якістю, що застосовуються на виробництві Giacomini.
Всі учасники групи взяли участь в семінарі по продукції, технічних рішеннях Giacomini в області опалювальних, кліматичних і сантехнічних систем.
Цікавими видалися і практичні заняття, які проводилися в учбових класах Академії термотехніки. В кінці навчання кожен отримав сертифікат про проходження технічного курсу.
Після ознайомлення з виробництвом була організована цікава культурно-пізнавальна програма по околицям мальовничих озер півночі Італіїї: Маджоре, Гарда, Орта і Комо, огляд пам’ятників старовини, екскурсії в Мілан і Верону, де учасники поїздки змогли оцінити красу старовинних вуличок і архітектури Італії.
Компанія А-Кваттро вдячна всім учасникам поїздки.
Також хочемо зазначити, що подібні візити на завод ми проводимо регулярно і вони завжди пізнавальні та цікаві.