Icona formazione

Тренінги Giacomini

Ми переконані, що обмін знаннями лежить в основі прогресу. З цією метою ми створили Академію Giacomini, щоб наші співробітники і клієнти могли поглибити свої знання та детальніше познайомитися з нашим асортиментом продукції.

Внутрішні тренінги для клієнтів

formazione_interna

Ми приділяємо значну увагу компетентності та професіоналізму наших працівників застосовуючи процес постійного навчання, що передбачає курси підвищення кваліфікації, стажування, періодичні зустрічі з поглибленим вивченням технічних питань. Все це для того, щоб надавати нашим клієнтам висококваліфіковане обслуговування.

Тренінги для професіоналів

Formazione professionale Giacomini

Ми хочемо, щоб Академія Giacomini стала місцем обміну інформацією між нашою компанією та її партнерами, ставши джерелом взаємного вдосконалення і стимулом для безперервного вдосконалення. Для цього ми надаємо пропонуємо досвідчених кваліфікованих інструкторів, які можуть об’єднати технічні знання з вираженою увагою до комерційних аспектів та вимог ринку.

На наших семінарах, крім глибокого розгляду питань, що стосуються наших систем, ми приділяємо особливу увагу новим тенденціям ринку, сучасним технологіям та чинним нормативам і законодавству.