Giacomini представив новий фільтр із магнітним сепаратором бруду R145XC

Giacomini представив новий фільтр із магнітним сепаратором бруду R145XC

Giacomini R145XC–новий фільтр, що поміститься на долоні, призначений для забезпечення монтажу в будь-якому положенні (вертикальному, горизонтальному або нахильному). Завдяки комбінованій дії магніту та великого металевого фільтра дозволяє ефективно усунути істотний бруд, присутній в гідравлічному контурі системи, чим зменшує кількість необхідних втручань для технічного обслуговування опалювальних систем

Прилад компактних розмірів (див. рис. 1) має зменшений внутрішній гідравлічний опір, що позитивно відбивається на енергоефективності системи в цілому.

Магнітний сепаратор всередині фільтрувального картриджу омивається потоком води, закрученим у спіраль.

Рис. 1. Компактний фільтр із сепаратором бруду R145XC

Оснащений спеціальним з’єднувальним штуцером з двома вхідними отворами, фільтр-сепаратор R145XC можна встановити в будь-якому положенні (вертикальному, горизонтальному або з нахилом) прямо на з’єднувальних трубах під котлом (див. рис. 2) і завдяки комбінованій дії високопродуктивного магніту та великого металевого фільтра, він ефективно усуває всі забруднення, присутні в гідравліці опалювальної системи. Потік води надходить до фільтра-сепаратора бруду з обраного вхідного отвору (вхідний отвір, який не використовується, повинен бути закритий ковпачком) і проходить через металевий фільтр, який допомагає відокремлювати частинки.

Відео. Магнітний фільтр для котла Giacomini R145XC: огляд комплектації та підключення

Рис. 2. Монтаж фільтру з сепаратором під котлом
Всередині пристрою є високоефективний магніт (магнітна потужність 13000 гаусів) для утримання металевих часток. Домішки, захоплені фільтром-сепаратором бруду, можна згодом за необхідності усунути, видаливши пластиковий картридж фільтра.

Порядок очищення фільтра-сепаратора бруду див. на рис. 3

Рис. 3. Очищення фільтра-сепаратора R145XC
Під час роботи системи домішки осідають всередині фільтра-сепаратора.
Фільтр можна почистити, не зливаючи робочу рідину з системи, за умови, що в пристрої немає потоку (система вимкнена).

Щоб очистити фільтр і видалити забруднення, виконайте такі дії, див. рис. 3:

Зачиніть вбудований запірний кульовий кран, щоб ізолювати пристрій від решти системи.
Видаліть магнітний сепаратор з картриджа, відкрутивши його проти годинникової стрілки шестигранним ключем на 5 мм. Домішки заліза, що накопичилися, осядуть всередині фільтра бруду.
Зачекайте кілька хвилин, потім відкрутіть картридж фільтра і вийміть власне фільтр.
Промийте щойно зняті компоненти (фільтр, картридж і магніт) під проточною водою.
Зберіть очищені компоненти в пристрої у зворотному порядку.
Перед поверненням системи в експлуатацію відчиніть вбудований кульовий кран. Пристрій відновить нормальну роботу.
Фільтр із сепаратором бруду R145XC оснащений вбудованими запірним кульовим краном і зворотним клапаном, що дозволяє повністю ізолювати його від решти системи та проводити очищення без спорожнення котла. Кульовий кран можна закрити, повернувши ручку, чим зупинити потік води через прилад. Цим самим забезпечується компактність, зручність, повна функціональність та продуктивність пристрою на новому рівні.

Ознайомитись з асортиментом магнітних сепараторів бруду та іншої продукції італійського заводу можна на сайті офіційного представника Giacomini в Україні, компанії ТОВ «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua