СИСТЕМИ

ОБЛІК ЕНЕРГІЇ

Наш інтерес до енергії супроводжує нас з самого початку. Це відображає і колір нашої компанії - «енергетичний» червоний, і наш девіз WATER E-(energy)-MOTION. Energy management у компанії Giacomini означає компоненти для оптимізації енергоспоживання, обліку і регулювання гарячої та холодної води.

ВИПРОМІНЮЮЧІ СИСТЕМИ

Випромінювання є найприроднішим фізичним процесом передачі тепла і холоду і, отже, найбезпечнішим для здоров'я і самопочуття людини. Усі наші випромінюючі системи ґрунтуються на цьому принципі. І усі вони повністю спроектовані і виготовлені нашою компанією.

ВОДОПОСТАЧАННЯ

Вода завжди була нашою пристрастю. Це відображається у нашому логотипі, де жінка виливає воду з глечика, і у нашому девізі - WATER E-MOTION.Вода, холодна або гаряча, є надзвичайно цінним ресурсом: ми подаємо воду і управляємо водопостачанням для того, щоб забезпечити кінцевому користувачеві охорону здоров'я, безпеку і економію.

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Ми добре розбираємося в управлінні рідинами, в тому числі з певним ступенем ризику, також і з побутовим газом. Ми знайшли застосування для цього знання і розробили продукти і систему розподілу здатні швидко і безпечно розподіляти газ для обігріву будівель.

ПОНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА

Наша компанія народжена завдяки воді, яка є символом життя. Саме тому ми уважно ставимося до навколишнього середовища і розробили асортимент високоякісних компонентів і систем, призначених для сектора відновлюваних джерел.

ПРОТИПОЖЕЖНА АРМАТУРА

Вода є найефективнішим і найдешевшим засобом для боротьби з вогнем. Ми досконально вивчили воду і ось уже понад сорок років виробляємо спеціальні високоякісні компоненти для професійного сектора.

НОВА ПРОДУКЦІЯ

Відео

ОСТАННІ ПОДІЇ